BFC247964113
MFR.Part #
BFC247964113
JLCPCB Part #
C6514952
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 11nF 200V、630V ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS