RCL1218180KJNEK
MFR.Part #
RCL1218180KJNEK
JLCPCB Part #
C2142906
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS