RN60E4993FRE6
MFR.Part #
RN60E4993FRE6
JLCPCB Part #
C1787964
Description
-65℃~+175℃ 250mW 499kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors