RN60E4752CRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60E4752CRE6
JLCPCB Part #
C1795324
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 47.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors