RN60E4752FRE6
MFR.Part #
RN60E4752FRE6
JLCPCB Part #
C3417753
Description
-65℃~+175℃ 250mW 47.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors