RN60C9312DBSL
MFR.Part #
RN60C9312DBSL
JLCPCB Part #
C1430325
Description
-65℃~+175℃ 250mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors