RN60D9760FRSL
MFR.Part #
RN60D9760FRSL
JLCPCB Part #
C1782787
Description
-65℃~+175℃ 250mW 976Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors