RN60E4533FBSL
MFR.Part #
RN60E4533FBSL
JLCPCB Part #
C3495409
Description
-65℃~+175℃ 250mW 453kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors