TNPW0805383RBETY
MFR.Part #
TNPW0805383RBETY
JLCPCB Part #
C4321042
Description
-55℃~+125℃ 125mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount