RN60E4532FBSL
MFR.Part #
RN60E4532FBSL
JLCPCB Part #
C1427503
Description
-65℃~+175℃ 250mW 45.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors