P0805K30R0JBW
MFR.Part #
P0805K30R0JBW
JLCPCB Part #
C4271391
Description
-55℃~+155℃ 200mW 30Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount