RN60E4420DRE6
MFR.Part #
RN60E4420DRE6
JLCPCB Part #
C1790034
Description
-65℃~+175℃ 250mW 442Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors