RN55E3920FRE6
MFR.Part #
RN55E3920FRE6
JLCPCB Part #
C1783264
Description
-65℃~+175℃ 125mW 392Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors