P0805Y6491LBT
MFR.Part #
P0805Y6491LBT
JLCPCB Part #
C4159414
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount