RN60E4422BRE6
MFR.Part #
RN60E4422BRE6
JLCPCB Part #
C3475244
Description
-65℃~+175℃ 250mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors