RN60E2743FRE6
MFR.Part #
RN60E2743FRE6
JLCPCB Part #
C1787592
Description
-65℃~+175℃ 250mW 274kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors