RN60C6421DB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C6421DB14
JLCPCB Part #
C1435631
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.42kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors