IHSM4825PJ151L
MFR.Part #
IHSM4825PJ151L
JLCPCB Part #
C1335815
Package
SMD,5.7x13.7mm
Description
150uH 400mA 998mΩ ±15% SMD,5.7x13.7mm Power Inductors