RN60E2740FRE6
MFR.Part #
RN60E2740FRE6
JLCPCB Part #
C1787654
Description
-65℃~+175℃ 250mW 274Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors