RN60E2742CBSL
MFR.Part #
RN60E2742CBSL
JLCPCB Part #
C1429525
Description
-65℃~+175℃ 250mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors