RNC55H1150FRB14
MFR.Part #
RNC55H1150FRB14
JLCPCB Part #
C3431080
Description
-65℃~+175℃ 115Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors