RN60D8060FBSL
MFR.Part #
RN60D8060FBSL
JLCPCB Part #
C1428052
Description
-65℃~+175℃ 250mW 806Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors