RN60E2740FBSL
MFR.Part #
RN60E2740FBSL
JLCPCB Part #
C1429463
Description
-65℃~+175℃ 250mW 274Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors