RN60E2742BR36
MFR.Part #
RN60E2742BR36
JLCPCB Part #
C1796456
Description
-65℃~+175℃ 250mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors