RN60E2742BRE6
MFR.Part #
RN60E2742BRE6
JLCPCB Part #
C1799134
Description
-65℃~+175℃ 250mW 27.4kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors