RN55E1242BB14
MFR.Part #
RN55E1242BB14
JLCPCB Part #
C1413888
Description
-65℃~+175℃ 12.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors