RN60E20R2FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60E20R2FB14
JLCPCB Part #
C1403029
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 20.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors