RN60E2432BB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60E2432BB14
JLCPCB Part #
C3396085
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 24.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors