RNC55J2262DSB1465
MFR.Part #
RNC55J2262DSB1465
JLCPCB Part #
C3549848
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors