RN60C4023FRSL
MFR.Part #
RN60C4023FRSL
JLCPCB Part #
C3511357
Description
-65℃~+175℃ 250mW 402kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors