RN60E1153BRE6
MFR.Part #
RN60E1153BRE6
JLCPCB Part #
C3543274
Description
-65℃~+175℃ 115kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors