RN60C2373FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C2373FRSL
JLCPCB Part #
C3492659
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 237kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors