MAY74R100T
MFR.Part #
MAY74R100T
JLCPCB Part #
C1488565
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 74.1Ω ±0.01% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS