P0805E1892BBT
MFR.Part #
P0805E1892BBT
JLCPCB Part #
C4062584
Description
-55℃~+155℃ 18.9kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount