RN60E2261DBSL
MFR.Part #
RN60E2261DBSL
JLCPCB Part #
C1432258
Description
-65℃~+175℃ 2.26kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors