RN60E2211FBSL
MFR.Part #
RN60E2211FBSL
JLCPCB Part #
C1432254
Description
-65℃~+175℃ 2.21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors