RN60E1803BB14
MFR.Part #
RN60E1803BB14
JLCPCB Part #
C1415924
Description
-65℃~+175℃ 180kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors