RN60E1303BB14
MFR.Part #
RN60E1303BB14
JLCPCB Part #
C1418181
Description
-65℃~+175℃ 130kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors