RN60C1492FB14
MFR.Part #
RN60C1492FB14
JLCPCB Part #
C3416979
Description
-65℃~+175℃ 14.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors