RER75F6R49RC02
MFR.Part #
RER75F6R49RC02
JLCPCB Part #
C1572941
Description
30W 6.49Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance