RN60C10R2FB14
MFR.Part #
RN60C10R2FB14
JLCPCB Part #
C1418359
Description
-65℃~+175℃ 10.2Ω 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors