RNC55J6190DRR36
MFR.Part #
RNC55J6190DRR36
JLCPCB Part #
C1811790
Description
-65℃~+175℃ 125mW 619Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors