RN60E1103DRSL
MFR.Part #
RN60E1103DRSL
JLCPCB Part #
C1805068
Description
-65℃~+175℃ 110kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors