RN55C2323FR36
MFR.Part #
RN55C2323FR36
JLCPCB Part #
C1766780
Description
-65℃~+175℃ 125mW 232kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors