RN60C1103DRSL
MFR.Part #
RN60C1103DRSL
JLCPCB Part #
C1789462
Description
-65℃~+175℃ 110kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors