RN60D1000FBSL
MFR.Part #
RN60D1000FBSL
JLCPCB Part #
C3401316
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors