RN60D8660FBSL
MFR.Part #
RN60D8660FBSL
JLCPCB Part #
C3528486
Description
-65℃~+175℃ 250mW 866Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors