RN60D8662FBSL
MFR.Part #
RN60D8662FBSL
JLCPCB Part #
C3521162
Description
-65℃~+175℃ 250mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors