RN60D8660FRSL
MFR.Part #
RN60D8660FRSL
JLCPCB Part #
C3414766
Description
-65℃~+175℃ 250mW 866Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors