RN60D7682FRSL
MFR.Part #
RN60D7682FRSL
JLCPCB Part #
C3470349
Description
-65℃~+175℃ 250mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors